/
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Притиснете Like на нашата страна на facebook
Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

Генерално

 
Нема нови мислења

Правила на форум

-Правила и однесување на форумот.
11Нед Мај 15, 2011 6:53 pm
SilentAssassin* Правила на форумот!
Нема нови мислења

Известување

-Известување за новости на серверите и форумот.
11Нед Мај 15, 2011 7:33 pm
SilentAssassin* Што ќе се известува?
Нема нови мислења

Претставување

-Претставете се за подобро да ве запознаеме (име, презиме, град, колку време играте цс...)
1557Вто Јун 07, 2011 5:49 am
syler12 pozz od Se7eN
Нема нови мислења

Контакт со админите од сервер

-Се молат сите админи на сервер да остават свое мсн или фб
44Нед Мај 22, 2011 9:18 pm
Ezio Auditore Ezio Auditore

Team Play Communty

 
Нема нови мислења

Team Play Arena

Team Play Gaming B_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000
3289Нед Јун 12, 2011 1:44 pm
*PROteza* ALO so e ova

Турнири

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Пријава

-Тука можете да го пријавите вашиот тим за турнирот.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Правила

-Правила за турнирот
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Групи

-Групи кои ќе учествуваат на турнирот.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Генерална дискусија

-Секакви дискусии околу турнирот.
00

Download

 
Нема нови мислења

Counter Strike 1.6

-Тука можете да ги најдете најновите мапи, скинови... и се што е поврзано околу цс.
11Пон Мај 23, 2011 4:18 pm
SilentAssassin* Counter Strike p48
Нема нови мислења

Филм

-Секакви видови на филмови.
00
Нема нови мислења

Музика

-Музика од секој вид.
00
Нема нови мислења

Games

-Комјутерски игри од секаков вид.
00

Останато

 
Нема нови мислења

HelpDesk

-За сите проблеми со вашиот комјутер можете да дискутирате тука.
00
Нема нови мислења

Спам.

-Спам, спам, спам и само спам... рај за спамерите.
433Пет Јун 03, 2011 5:59 pm
Goggy Деновите во неделата
Нема нови мислења

Секакви дискусии

-Тука можете да дискутирате каква музика слушате какви филмови гледате да оставате видеа и слики...
00
Team Play Gaming Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 286 мислења
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е sLobodaNNN
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Нед Мај 15, 2011 8:42 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: spR.- (23)
Legend : [ Администратор ][ V.I.P. Админ ][ Админ на сервер ][ Баниран ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен